Polski Polski   English English  

Projekty, jakimi się zajmuję, są inspirowane moimi pomysłami i aktywnościami. W większości są one otwarte na dobrowolne uczestnictwo i ewentualną współpracę.

Przystępując do któregokolwiek z projektów nic się nie traci, a można jedynie zyskać - zyskać nie tylko pieniądze, ale również doświadczenie, nowe perspektywy i ciekawe znajomości.

Niemalże wszystkie projekty finansowe są nastawione na zysk długoterminowy. Dlatego też nie należy spodziewać się szybkiego napływu gotówki. Można je traktować - przynajmniej ja na razie tak robię - jako darmowe fundusze emerytalne, z których powoli, powoli, ale na pewno, osiągnie się godziwą, pewną, ciągle rosnącą, zapewne i wcześniejszą, a nawet dziedziczną "emeryturę".

Każdemu, kogo zainteresuje któryś z projektów i kto zdecyduje się wziąć w nim udział, tym samym nawiązując ze mną współpracę, staram się, jak tylko potrafię, pomóc w podjęciu odpowiednich działań i wyciągnięcia z nich korzyści i własnej satysfakcji.

Mam nadzieję, że z relacji wynikłych ze wzajemnej współpracy każdy będzie potrafił wyciągnąć wszystko to, co dla niego najlepsze.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegokolwiek o moich projektach to zapraszam do kontaktu. .