Polski Polski   English English  

Synergia współpracy

Pierwsze i pewnie jedno z najważniejszych, ponieważ może zmienić całe Twoje życie, co mogę Ci zaoferować, to oczywiście współpraca w ramach projektów, które staram się rozwijać.

W internecie możesz znaleźć masę ludzi, którzy również będą mówić, że oferują Ci pomoc, jednakże najczęściej będzie się to wiązało z wykupieniem oferowanych przez nich towarów, bądź usług, a w szczególności super szybkich sposobów na zarobienie dużych pieniędzy. Wielu z nich może okazać się ludźmi, po prostu, nieuczciwymi, którzy korzystając z mozliwości, jakie daje internet, ogłaszają się dużej ilości osobom, sprzedając swoje, tzw. produkty informacyjne, nawet po niskich cenach, sami próbują zarobić pokaźniejsze kwoty w jak najszybszym czasie. Oczywiście w momencie, gdy sprzedawane przez nich sposoby nie zadziałają, to zawsze będziesz winny właśnie Ty, ponieważ nie zastosowałeś się dokładnie do ich porad i nie wdrożyłeś ich metod w odpowiedni sposób. Tak więc musisz uważać na wszystkich pseudomarketerów i pseudobiznesmenów z ich pseudointeresami! Oczywiście jest również wielu, którzy są naprawdę uczciwi i ich metody rzeczywiście działają, jednakże, prawdę mówiąc, wielu ludziom najzwyczajniej trudno je wdrożyć.

Ja nigdy nie będę Cię nakłaniał do kupienia czegokolwiek ode mnie. Nigdy nie będę starał się od Ciebie wyciągnąć ani grosza, za okazywaną Ci pomoc. Wszystkimi informacjami, jakie wcześniej sam sprawdziłem i jakich sam się nauczyłem, podzielę się z Tobą i będą to już informacje przeze mnie przetrawione :)

Osiągnięcie przez Ciebie sukcesu będzie zawsze moim największym sukcesem własnym.

Jestem święcie przekonany, że tylko dzięki etyce i doskonałym relacjom z ludźmi można zbudować biznes na lata.